KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 15522082

nr 1552 2082

Ulla Fries

(f. 1946), Sverige

Torrnål, Fem Kaktusar. Signerad, numrerad 40/320. Bildmått: 14x18 cm, yttermått inklusive ram: 33x37

Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:34:41

3/7 22:16:08 1      Vinnande bud

Ulla Fries

Läs mer om Ulla Fries